מהו ליסינג פרטי?


בשנים האחרונות השתרש בישראל מונח חדש בשם "ליסינג פרטי", שכיום שגור בכל פה – ולא בכדי. מדובר בעסקה המשתלמת ביותר כיום שתוביל אתכם לרכב חדש. בעסקאות ליסינג פרטי, מבוצע שימוש במכונית חדשה במשך עד 3 שנים ובתום התקופה, הלקוח מחזיר אותה ולוקח מכונית חדשה אחרת, אם הוא מעוניין לחדש את כלי הרכב שברשותו.

למה כדאי לבצע עסקת ליסינג פרטי?

ההתפתחות הטכנולוגית הובילה לכך שהמכוניות החדשות הן חסכוניות ובטוחות יותר. כמו כן, מעבר לתקופה של 3 שנים, לכלי הרכב אין אחריות. בנוסף, במציאות הקיימת כיום בישראל שבה כמויות אדירות של כלי רכב משומשים, קשה מאוד למכור את כלי הרכב במחיר משתלם בתום 3 שנים או פחות מכך. פרטים נוספים על כדאיות עסקאות ליסינג פרטי – ניתן לקבל כאן.

בליסינג הפרטי, על הלקוחות להבין כי כלי הרכב שבו הם משתמשים איננו רכוש שערכו עולה עם הזמן, אלא רכוש מתכלה – לכן עסקאות מסוג זה מתאימות לנהגים שמעוניינים במכונית חדשה, מוכנים לשלם תשלומים חודשיים שערכם לא גבוה יותר מאשר מרכיב ירידת הערך, ולאחר 3 שנים (או תקופה נמוכה יותר) להחזיר את הרכב, במקום לעסוק במכירת המכונית. כמו כן, עסקת ליסינג פרטי תתאים יותר לנהגים שמתכוונים לבצע קילומטראז' נמוך יחסית (כלומר: עד 20,000 ק"מ). לחצו כאן למעבר לכתבה המסבירה אם מתאים לכם לרכוש רכב בליסינג פרטי (מתוך גלובס).

לדוגמא: מכונית ששווייה 100,000 ש"ח. בליסינג הפרטי, הלקוח ישלם כ-50,000 ש"ח על פני 3 שנים, לאחר ששילם מקדמה בגובה של 5 עד 15 אחוזים מערך הרכב. לאחר התקופה הוא ישיב את המכונית לחברת הליסינג ויוכל לבחור אם לרכוש רכב אחר או להישאר ללא רכב. מטבע הדברים, אם מדובר בתקופה קטנה מ-3 שנים, סך התשלומים יהיה נמוך יותר.

בחלק גדול מהחברות, ישנם צעדים שבשורה התחתונה אינם חופפים לאינטרס של הלקוח. למשל: תשלום מקדמה גבוהה מאוד, חובה לרכוש את הרכב בתום התקופה וכדומה. לכן, הדגש הוא על ביצוע עסקת ליסינג נכונה (לחצו לפרטים). באתר זה נו נבצע עבורכם את העבודה: בלי לברר מהם מחירי הליסינג בחברות שונות, בלי להשוות את תנאי הליסינג הפרטי וכדומה. פשוט תקבלו את עסקת הליסינג המשתלמת ביותר, ללא מאמצים מיותרים.

יצוין כי ליסינג פרטי הוא סוג עסקה המתאים במיוחד לבעלי מקצועות חופשיים: אם אתם עצמאיים (עורכי דין, רופאים פרטיים, יזמים וכדומה) שלא משתלבים במסגרת ארגון של צי כלי רכב, הליסינג הפרטי הוא הפתרון הטוב ביותר האפשרי עבורכם.

למה לבחור בעסקת ליסינג פרטי אצלנו?

  • המחיר – עסקת הליסינג שתוצע לכם תהיה הכי טובה שניתן להשיג בשוק.
  • השקט – איתנו לא תצטרכו לברר פרטים רבים מול חברות ליסינג רבות ולא לכתת רגליים.
  • התנאים המשתלמים – ישנה חשיבות עליונה שעסקת הליסינג תיעשה בתנאים טובים עבור הלקוח, לא פחות מאשר המחיר.

עסקאות ליסינג פרטי לדוגמא

X